Doğru Projelendirme ve Kurulum

Projelendirme, Anlaşma ve Sonrasındaki Süreçler

Bu yazımızda; macera parkı, ip parkuru, ağ parkuru, dev salıncak, tırmanma duvarı, zipline, survivor parkuru ve insan sapanı gibi yatırımları gerçekleştirmek üzere tarafımıza ulaşmanızın ardından, birlikte hangi aşamaları takip edeceğimizden söz edeceğiz.

Tespit – Ön Çalışma

Kurulum için planladığınız alana en uygun ürünleri belirlemek için, öncelikle sizden gelen verileri analiz ediyoruz. Örneğin zipline kurulumu için planlanan alanın coğrafi özellikleri, hattın yaklaşık uzunluğu ve noktalar arası kot farkı gibi temel bilgileri sizden talep ediyoruz. Macera parkının kurulumu ormanlık bir arazide gerçekleşecekse; alanda bulunan ağaç türleri, ağaçların gövde çapları ve arazi özellikleri gibi bilgileri de bize iletmenizi istiyoruz.

Böylece proje ön çalışmasını tamamlayarak, ilgili veriler ışığında şekillendirdiğimiz teklifi, yaklaşık fiyat bilgisi ile birlikte tarafınıza en kısa sürede iletiyoruz.

Proje detaylarının ve bütçenin uygun bulunarak onaylanması durumunda; detaylı çalışma, modelleme ve teknik şartnamenin belirlenmesi için saha ziyaretleri yaparak yerinde incelemeleri başlatıyoruz.

Projelendirme ve Tasarım

Karşılıklı olarak kabul edilen macera parkı ürünlerini alana en uygun biçimde tasarlıyor, alternatif çizimleri de içeren projeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Fiyatlandırma

Projelendirme aşaması tamamlanan ürünleri alternatifli biçimde fiyatlandırarak, anlaşma sürecini tamamlıyoruz.

Üretim ve Uygulama

Projede yer alan ürünleri söz verilen sürede ve özelliklerde üreterek, kurulumlarını tamamlıyoruz.

Bağımsız Denetim

Montajını tamamladığımız macera parkları veya macera ürünleri, uluslararası standartlara uygunluk bakımından, bağımsız muayene kuruluşlarınca denetime tabi tutulur. Ürünler, en ince detayları ile birlikte “güvenli” onayını aldıklarında teslim edilirler.

Eğitim

Macera parkurlarının kurulumların tamamlanmasının ardından, ekibiniz için operasyon süreçleri ve günlük kontroller ile ilgili teorik ve pratik eğitimler sağlıyoruz.

Garanti

Özelliklerine bağlı olarak, tüm macera parkı ürünlerimiz, 1 ila 10 yıl süreyle üretici garantisi kapsamındadır.

Periyodik Bakım Onarım

Ürünlerin özelliklerine göre belirlenen periyodik bakım takvimlerini, satış sonrası teknik servis sürecinde eksiksiz bir şekilde takip ediyoruz.

İşletme Danışmanlığı

Personel seçimi ve eğitimi, sigorta, ciro takip ve kontrol sistemleri, pazarlama yöntemleri ve yeni macera parkuru yatırımları gibi konularda; sizlere daima destek olmayı sürdürüyoruz.