Referanslarımız.

Bodrum’da bulunan otelimize macera parkı yapmak için partner arar iken, Extreme Works ile 2019 yılında fuarda tanıştık. Öncelikle fuar standı ve görselleri çok profesyonel duruyordu. Konuştuğu konuya hakim ve referansları olan bir işletme olduklarından dolayı, Extreme Works’u tercih ettik. Planlama ve anlaşma aşamaları pürüzsüz bir şekilde ilerledi. Saha ekibi ve çalışanlar da kurulum aşamasında gayet profesyonel ve işini bilen insanlardı. Proje aşamasında Covid-19 yüzünden projeyi durdurma kararımızda anlayışlı ve işbirlikçilerdi. Karantina dönemi bittikten sonra, hızlı bir şekilde imalatları yaptılar ve testleri başarı ile sonuçlandırdılar. Yaptıkları birinci projeden memnun kaldığımız için, macera parkının ikinci etabında da kendileri ile çalışmaya karar verdik. İşlerini seven, yenilikçi ve dürüst kişilerden kurulu bir ekibe sahipler. Ahlaklı ticaretlerinden dolayı da kendilerini kesinlikle tavsiye ederiz.

Extreme Works, Zipline Şirince’yi hayata geçirdiğimiz süreçten kontrol ve bakımlarının yapılmasına kadar yaptıkları işin arkasında durarak bir çok konuda bize destek oldu. Zipline Şirince olarak kendileriyle yapmış olduğumuz iş birliği dolayısıyla son derece memnunuz.

İşletmemiz Extreme Works ile 2016 senesinde tanıştı. Projelendirme, kurulum, teslim ve daha sonra da  bakım aşamasına kadar geçen süre boyunca eksiksiz hizmet verdiler tam zamanında işlerini yaptılar. Projelendirmesi çok ideal ve kullanışlı olan macera parkımız her yaz sezonunda çocukların vazgeçilmezi haline geldi.

Söz verdikleri gibi satış sonrasında bakımları hep zamanında yaptılar ve yapmaya da devam ediyorlar. Extreme Works ile ilgili dikkatimi çeken bir başka detay ise montaj ekibinin işlerini bitirdiklerinde etrafı tertemiz bırakmaları, içtikleri çayların dahi bardaklarını temizlemeleri oldu. Küçük bir detay gibi görünse de firmanın kalitesini görmek açısından bizim için önemliydi.

Hala ilk günkü gibi popülerliğini koruyan macera parkını 4 sezondur kullanmaya devam ediyoruz. Ekibe emekleri için çok teşekkür ederiz.

I’AM GROUP olarak, projelerimizde Extreme Works ile uzun zamandır başarılı bir şekilde çalışmaktayız. Bu çalışma döneminde iş güvenliği ve disiplini, ekip ve ekipman kalitesi, iş sorumluluğu ve iş zekası ile hem bizleri hem de bizlerin hizmet vermekte olduğu müşterilerimizi ciddi oranda memnun etmiştir.

Extreme Works ekibinin projelendirme becerisi oldukça başarılı ve güvenilir bir ekiptir. Bunu projelerimizde bizlere devamlı hissettirmişlerdir. Bu ekip ile birlikte çalıştığımız tüm projelerde hem kaliteli işler çıkarttılar hem de hiçbir teslim tarihini kaçırmamışlardır.

I’AM GROUP olarak Extreme Works ekibi ile projelerimizde çalışmaktan son derece memnun ve mutluyuz.

Çözüm odaklı, zorluklardan kaçmayan ve sıcak kanlı profesyonel çalışma ekibiyle bize her konuda yardımcı olan Extreme Works ailesine çok teşekkür ediyoruz.

Big Boyz Festival organizasyonu olarak yola çıktığımızda sloganımızı “büyüklere oyuncaklar” olarak belirledik. Festivalimizde insanların yetişkin ve çocuklara birlikte yaşadıkları macera deneyiminin eşsiz bir hayat tecrübesi olduğuna şahitlik ettik. Bu konuda bize en büyük destek Extreme Works ekibinden geldi. Macera parkı konusunda dünya standartlarında planlama, tasarım, üretim, kurulum, işletme yapan Extreme Works ile işbirliği içinde olmak, birlikte çalışmak bizler için keyif ve güveni bir araya getirdi.

Extreme Works, çalışma sahası keşfinden işin teslimine kadar tüm aşamalarda son derece ilgili, bilgili ve paylaşıma açık bir ekibe sahip. Firma ve çalışanlarının tüm teknik donanım ve bilgileriyle işletmenin en sağlıklı biçimde çalışabilecek hale gelebilmesi için tüm detayları anlatarak seçimi işletmeye bırakmaları da takdire şayan bir davranış. Kurulumlarını yaptıkları macera alanlarında hiç bir aksaklık yaşamadık. Danışmak istediğimiz konularda her an telefonla ulaşabilmemiz kesinlikle çok önemliydi. Vermiş oldukları hizmetten dolayı kendilerine çok teşekkür eder ve başarılarının devamını dileriz.

Yaklaşık 10 sene önce Amerikan Robert Lisesindeki eğitim parkurumuzun yaşam hatlarının ve bazı egzersizlerin yenilenmesi ve bakım çalışması sebebiyle tanıştığımız Extreme Works ekibi ile bundan 1 sene önce yepyeni bir macera parkını hayata geçirdik. Sıra dışı bir yapıya sahip olan macera parkımızda Extreme Works ekibi gerek teknik, gerekse saha deneyimi ile hayali gerçekleştirmemizde büyük rol oynadı.  Proje öncesi, sırası ve sonrasındaki anlayışlı yaklaşımları, yardımsever ve ahlaki duruşları ile her zaman kendileri ile karşılaştığımız ve çalıştığımız için mutluyuz. Umarım yeni projelerimizde tekrar bir araya gelme fırsatını yakalarız. Desteğiniz ve çözüm odaklı yaklaşımınız için tekrar teşekkür ederim.