Biz Kimiz?

Extreme Works, macera parkı dünya standartlarıyla Türkiye’nin zevk ve tercihlerini bir arada düşünerek hem yatırımcıyı hem de kullanıcıları memnun eden, sıradan macera ve eğlence örneklerinden uzak, alana, müşteriye ve temaya özel, akıllı ve etkileyici parklar yapar.

Extreme Works, ağaçlar üzerine ve ormanlık alanlara Doğa Macera Parkı (İp Parkuru), ahşap direkler veya çelik direkler üzerine Macera Parkı, Zipline, Tırmanma Duvarı, Dev Salıncak, İnsan Sapanı, Survivor Parkuru, Ağ Parkuru ve daha birçok macera alanının projelendirme, planlama, imalat, kurulum – montaj, bakım ve işletme danışmanlıklarını yapar.

Bunların yanı sıra, Extreme Works macera parkı işletmeciliği tecrübesin sayesinde müşterilerine kurumsal kimlik oluşturulmasından, personel kıyafetlerine, giriş kontrol sistemlerinden, personel takip otomasyonlarına, ruhsatlandırma evraklarından, vergilendirme konularına kadar işletmelerin ihtiyaç duyabileceği her konuda titizlikle destek verir.

Planlama, tasarım, üretim, kurulum, işletme ve bakım aşamalarının tümünde eksiksiz hizmet vererek, yaptığımız tüm işlerin ulusal ve uluslararası güvenlik sertifikasyon süreçlerinden başarıyla geçme garantisini de veririz.

Tespit – Ön Çalışma

Alanınıza en uygun ürünleri belirlemek üzere önce sizden gelen verileri inceleriz. Örneğin zipline kurulumu için planlanan alanın coğrafi özellikleri, hattın yaklaşık uzunluğu ve noktalar arasındaki kot farkı gibi temel bilgileri sizden alırız. Ormanlık alan içerisinde macera parkı kurulumu için ağaçların türleri, gövde çapları ve arazi özellikleri gibi bilgileri bize iletmenizi isteriz.

Bu veriler ışığında ön çalışma yaparak proje, yaklaşık fiyat ve teklif detaylarını size en kısa sürede iletiriz.

Proje ve bütçenin prensip olarak uygun olması durumunda detaylı çalışma, macera parkı modelleme ve teknik şartnamenin belirlenmesi için saha ziyareti yaparak yerinde incelemeler yaparız.

Projelendirme ve Tasarım

Fiyatlandırma

Üretim ve Uygulama

Bağımsız Denetim

Eğitim

Garanti

Periyodik Bakım Onarım

İşletme Danışmanlığı

Eğlence ciddi bir iştir. Siz de Extreme Works tecrübesi ve ciddiyetiyle yol alın, işinizi şansa bırakmayın.

Neden Extreme Works?

Extreme Works hem işletmeci hem de imalatçıdır. Türkiye’deki 10 yıldan fazla kullanıcı alışkanlıklarını, zevk ve tercihlerini analiz edebilir. Bu sayede doğru ürün ve kapasite için yatırımcıyı doğru yönlendirir.

Extreme Works her zaman ucuz olmayabilir fakat her zaman ekonomiktir. Doğru proje, uygun ödeme koşulları, kârlı operasyon teknikleri, satış sonrası kusursuz destek ve düşük bakım maliyetleri sayesinde yatırımcılarımız her zaman mutludur.

Extreme Works Türkiye macera sektörünün bilgi bankası ve tecrübesidir.

Extreme Works taahhüt ettiği işleri, başka kişi veya firmalara yaptırmaz.

Extreme Works taklit etmez, özgün işler yapar.

Extreme Works ezbere yapmaz, sürprizlerle karşılaşmaz.

Extreme Works hem yurtdışı hem kamu hem de özel sektöre ürün ve hizmet sağlayan firmadır.

Extreme Works proje, imalat ve montaj işlerini kendi ekipleriyle yapar. Şirket bünyesinde görevlendirdiği inşaat mühendisi ve mimarlardan oluşan uzmanlaşmış proje ekibimizle alanınıza özel, etkileyici ve akıllı tasarımlar yaparız. Kendi atölyemizdeki uzman ellerle projeyi malzemelere dökeriz ve profesyonel montaj ekiplerimiz kurulumları tamamlar.

İş akış sürecimizi incelemek için: Nasıl Yaparız?