Land of Legends Macera Parkı

Doğru Üreticiyi Nasıl Seçerim?

Bir macera parkı yatırımı yapmak istiyorsunuz ve araştırmalara başladınız. Belki bazı görüşmeler de yapıyorsunuz. Peki, karar verirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz? Örneğin, doğru üreticiyi nasıl bulacaksınız?

Bu yazımızla, bu soruların yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmaya çalışacağız.

Her şeyden önce, görüştüğünüz firmanın üretici olduğundan emin olmalısınız. Mobil olarak montaj işleri yürüten veofisi, gerçek bir merkez adresi, atölyesi ve aktif referansları bulunmayan bir kişi ya da marka ile yola çıkmak; ileride çok büyük olasılıkla ihtiyaç duyacağınız satış sonrası hizmetler için bir muhatap bulamamanızla sonuçlanacaktır.

Bu noktada; görüştüğünüz firmanın, aşağıda yer alan bilgileri tarafınıza tatmin edici, eksiksiz ve tutarlı bir şekilde sağladığından emin olmalısınız:

– İmalat Öncesi Doğru Planlama

– Operasyon ve Yıllık Bakım Maliyetlerinin Detaylarıyla Yer Aldığı Fizibilite Raporu

– Uygun Parkur ve Ekipman Seçimi

– Doğru İşletme Eğitimi – Oryantasyon

Bunlara ek olarak, yine görüşmekte olduğunuz firmaların aşağıdaki belgelere sahip olduğunundan da emin olmalısınız:

  • Üretim yeterlilik belgeleri
  • Ürün Standart ve Güvenlik Belgeleri
  • Üretici firma kapasite raporu
  • İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı Üretici Firma Sigorta Poliçesi

İş bitiminde macera parkı ile birlikte tarafınıza teslim edilecek bilgi ve belgelerin detaylarını muhakkak öğrenin.

Macera parkı tesliminde ve sonrasında sağlanacak personel eğitim programlarına ilişkin belgeleri de aynı şekilde tüm detayları ile incelemelisiniz.

Macera parkında kullanılacak kişisel güvenlik ekipmanı, otomatik frenleme cihazı, üst emniyet cihazı, düşüş durdurucu ve kurtarma cihazı gibi ürünlerin periyodik bakım programlarını ve yetkilerini talep edin.

İş tesliminde size verilecek teslim raporunu, kullanım kılavuzlarını, risk analizlerini, test raporlarını, bakım kontrol listelerini ve ISO 17020 Bağımsız Denetim ve Muayene Belgesi örneklerini ayrıntılı bir şekilde inceleyin.

Neden Extreme Works?

Extreme Works, macera parkı satış sonrası hizmetlerini kendine ait mobil uygulama üzerinden kusursuz biçimde takip eden, Dünyadaki ilk firmadır. Tüm Extreme Works müşterilerinin ücretsiz ulaşabilecekleri bu mobil uygulama, işletmecilere macera parkurlarının yönetimi konusunda büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Hem işletmeci hem de imalatçı firma olan Extreme Works, 10 yıldan uzun yerel sektör tecrübesi ile kullanıcı alışkanlıklarını, zevk ve tercihlerini eksiksiz analiz edebilir. Bu da, doğru ürün ve kapasite için yatırımcının doğru yönlendirilmesi anlamına gelmektedir.

Extreme Works her zaman piyasadaki en ucuz opsiyon olmayabilir, fakat her zaman ekonomiktir. Doğru proje, uygun ödeme koşulları, kârlı operasyon teknikleri, satış sonrası kusursuz destek ve düşük bakım maliyetleri sayesinde, Extreme Works, yatırımcılarını daima memnun eder.

Extreme Works Türkiye macera parkları sektörünün bilgi bankası ve tecrübesidir.

Extreme Works taahhüt ettiği macera parkuru işlerini, başka kişilere veya firmalara yaptırmaz.

Extreme Works taklit etmez ve daima özgün projeleri hayata geçirir.

Extreme Works her proje üzerinde özel olarak çalışır, ezbere yapmaz.

Extreme Works müşterileri beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaz.

Extreme Works müşterileri beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaz.

Extreme Works hem yurt dışına, hem yurt içine kamu veya özel sektör fark etmeksizin macera park ürün ve hizmet sağlar.

Extreme Works macera parkı proje, imalat ve montaj süreçlerini kendi ekipleri ile yürütür. Şirket bünyesinde görevli inşaat mühendislerinden ve mimarlardan meydana gelen uzman proje ekibi ile; alana özel, etkileyici ve akıllı tasarımlar gerçekleştirir. Kendi atölyesindeki uzman ellerle, projeyi malzemeye döker ve profesyonel montaj ekipleri ile de kurulumları tamamlar.

Extreme Works iş akış süreçlerinin detaylarını görmek için tıklayın: https://extremeworks.com.tr/tr/nasil-yapariz/