• MACERA PARKI

  SİZİN İÇİN EN UYGUN MACERA HANGİSİ?

  MACERAYI KEŞFET
 • Yüksek İp Parkuru
  Macera Parkı

  İstediğiniz genişlik, yükseklik, zorluk ve temada macera parkı, (adrenalin parkuru, macera parkuru), ip parkuru ve eğlence tesisleri kuruyoruz.

  DETAYLAR
  Macera Parkı
 • MACERA PARKI PLANLAMA, ÜRETİM VE KURULUMU

  YÜKSEKTE YÜRÜ, ATLA YA DA UÇ

  MACERAYI KEŞFET
  Macera Parkı
 • DOĞAYLA
  %100 UYUMU

  Tüm macera parkı ekipmanları doğaya ve insan sağlığına uygun olarak seçilir ve işlenir.

  Macera Parkı
 • FARKLI ALANLAR FARKLI MACERALAR.

  Farklı alanlar ve mekanlar için birbirinden heyecanlı macera parkurları ve oyunlar.

  NELER YAPARIZ?
  Tırmanma Duvarı

Ne yaparız?

Extreme Works, macera parkı dünya standartlarıyla Türkiye’nin zevk ve tercihlerini bir arada düşünerek hem yatırımcıyı hem de kullanıcıları memnun eden, sıradan macera ve eğlence örneklerinden uzak, alana, müşteriye ve temaya özel, akıllı ve etkileyici parklar yapar.
Extreme Works, ağaçlar üzerine ve ormanlık alanlara Doğa Macera Parkı (İp Parkuru), ahşap direkler veya çelik direkler üzerine Macera Parkı, Zipline, Tırmanma Duvarı, Dev Salıncak, İnsan Sapanı, Survivor Parkuru, Ağ Parkuru ve daha birçok macera alanının projelendirme, planlama, imalat, kurulum – montaj, bakım ve işletme danışmanlıklarını yapar.
Bunların yanı sıra, Extreme Works macera parkı işletmeciliği tecrübesi sayesinde müşterilerine kurumsal kimlik oluşturulmasından, personel kıyafetlerine, giriş kontrol sistemlerinden, personel takip otomasyonlarına, ruhsatlandırma evraklarından, vergilendirme konularına kadar işletmelerin ihtiyaç duyabileceği her konuda titizlikle destek verir.

Nasıl yaparız?

Macera Parkı planlama, tasarım, üretim, kurulum, işletme ve bakım aşamalarının tümünde eksiksiz hizmet veren Extreme Works, yaptığı tüm işlere ulusal ve uluslararası güvenlik sertifikasyon süreçlerinden başarıyla geçme garantisi de verir.

Tespit – Ön Çalışma

Alanınıza en uygun ürünleri belirlemek üzere önce sizden gelen verileri inceleriz. Örneğin zipline kurulumu için planlanan alanın coğrafi özellikleri, hattın yaklaşık uzunluğu ve noktalar arasındaki kot farkı gibi temel bilgileri sizden alırız. Ormanlık alan içerisinde macera parkı kurulumu için ağaçların türleri, gövde çapları ve arazi özellikleri gibi bilgileri bize iletmenizi isteriz.

Bu veriler ışığında ön çalışma yaparak proje, yaklaşık fiyat ve teklif detaylarını size en kısa sürede iletiriz.

Proje ve bütçenin prensip olarak uygun olması durumunda detaylı çalışma, macera parkı modelleme ve teknik şartnamenin belirlenmesi için saha ziyareti yaparak yerinde incelemeler yaparız.

Projelendirme ve Tasarım

Fiyatlandırma

Üretim ve Uygulama

Bağımsız Denetim

Eğitim

Garanti

Periyodik Bakım Onarım

İşletme Danışmanlığı

Eğlence ciddi bir iştir. Siz de Extreme Works tecrübesi ve ciddiyetiyle yol alın, işinizi şansa bırakmayın.

Avantajlarımız neler?

Extreme Works hem işletmeci hem de imalatçıdır. Türkiye’deki 10 yıldan fazla süreyle macera parkı kullanıcı alışkanlıklarını, zevk ve tercihlerini analiz edebilir. Bu sayede doğru ürün ve kapasite için yatırımcıyı doğru yönlendirir.

Extreme Works her zaman ucuz olmayabilir fakat her zaman ekonomiktir. Doğru proje, uygun ödeme koşulları, kârlı operasyon teknikleri, satış sonrası kusursuz destek ve düşük bakım maliyetleri sayesinde yatırımcılarımız her zaman mutludur.

Extreme Works Türkiye macera sektörünün bilgi bankası ve tecrübesidir.

Extreme Works taahhüt ettiği işleri, başka kişi veya firmalara yaptırmaz.

Extreme Works taklit etmez, özgün işler yapar.

Extreme Works ezbere yapmaz, sürprizlerle karşılaşmaz.

Extreme Works hem yurtiçi hem de yurtdışında kamu  ve özel sektöre macera parkı, ip parkuru, zipline vb. ürün ve hizmet sağlayan firmadır.

Extreme Works proje, imalat ve montaj işlerini kendi ekipleriyle yapar. Şirket bünyesinde görevlendirdiği inşaat mühendisi ve mimarlardan oluşan uzmanlaşmış proje ekibimizle alanınıza özel, etkileyici ve akıllı tasarımlar yaparız. Kendi atölyemizdeki uzman ellerle projeyi malzemelere dökeriz ve profesyonel montaj ekiplerimiz kurulumları tamamlar.

BİZ

ADRENALİN PARKLARI TASARLIYORUZ VE ÜRETİYORUZ!

Extreme Works

Sıradan eğlence ve macera parkı etkinliklerinden çok daha farklı adrenalin dolu parkurlar ve oyunlar üreterek kullanıcılarına daha önce hiç yaşamadığı heyecanı yaşatarak adrenalini tutkuya dönüştürüyor.

SİZİN İÇİN EN İYİ MACERA! HANGİSİ?

Macera Parkı

Farklı alanlar ve mekanlar için özel olarak tasarlanarak uygulanan, birbirinden heyecanlı macera parkurları ve oyunlardan dilediğinizi sizin için projelendirerek baştan sona üretim, kurulum, bakım ve işletme hizmetleriyle macera parkı sunuyoruz.

Macera Parkları – Yüksek İp Parkurları

YÜKSELMEK GEREK.

İp Parkuru (Macera Parkı), Macera Parkuru, Zipline, Tırmanma Duvarı, Dev Salıncak, İnsan Sapanı, Survivor Parkuru ve daha fazlası.

Projelendirme, Planlama, Üretim, Montaj, Kurulum ve İşletme Danışmanlığı konularında tecrübe demek Extreme Works demektir.

Macera Parkı
tasarım, üretim, uygulama ve satış sonrası hizmetlerde
uzman kuruluş!

Uzman Kadro
Uluslararası Standartlar
Üretici Garantisi
Satış Sonrası